Cariere

CANDIDATUL IDEAL:
Daca ești o persoană comunicativă, organizată, perseverentă, cu inițiativă și imaginație, vino în echipa noastră de profesioniști!

ELECTRICIAN

SC BOSADI ELECTRIC SRL  recruteaza  electricieni pentru proiecte in tara si in afara tarii.

CERINTE:
Liceul/ Scoala Profesionala;
Calificare/ specializare – electrician;
Orientare catre rezultate;
Responsabilitate  si organizare;
Comunicare eficienta;
Atentie la detalii;
Lucru in echipa;
Disponibilitate la lucru peste program;
Carnet de conducere – categoria B – constituie avantaj;
PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:
Montarea instalatiilor electrice interioare si exterioare de uz general in constructii civile si industriale;
Montarea instalatiilor electrice si de automatizare;
Montarea cablurilor electrice;
Uzinarea si conectarea tablourilor electrice;
Conectarea diferitelor echipamente electrice;
Confectionarea si montarea instalatiilor de paratrasnet si a prizei de pamant;
Punerea in functiune a instalatillor si sistemelor electrice;
Masurarea parametrilor la instalatiile electrice;
Remedierea defectiunilor aparute la instalatiile electrice.

Esti responsabil, organizat si cu initiativa? Echipa noastra ti se potriveste perfect!

Aplica Cv-ul la adresa de e-mail: office@bosadi.ro

INGINER VÂNZĂRI

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
Manageriază portofoliul cu clienții
Responsabil privind gradul de satisfacție al clienților;
Monitorizează planurile de acțiune referitoare la relațiile cu clienții în ceea ce privește ofertarea, primirea comenzilor și livrările de mărfuri, încasarea facturilor;
Coordonează oferta în conformitate cu strategia societătii și optimizează profitabilitatea;
Coordonează acțiunile între diferitele entităti și orientează clientul în vederea realizării obiectivelor de vânzări;
Formalizează acordurile comerciale față de client, întocmește și implementează contracte;
Întocmește rapoarte de vizită pentru fiecare întalnire cu clientul;
Propune noi oportunități de afaceri în concordanță cu obiectivele pe termen mediu și lung de vânzări;
Revizuiește și optimizează registrul de comenzi în conformitate cu strategia societății;
Contribuie la planul de marketing;
Întocmește raport cu privire la tendințele pieței, crează o viziune argumentată și comunică corespunzator în organizație;
Participă la definirea și promovarea de noi produse și tehnologii pentru client;
Solicită feedback de la clienți și intocmește rapoarte pe marginea lor.
CERINȚE:
Absolvent studii superioare în domeniul ingineriei electrice, electrotehnice, energetice;
Experiență – minim 2 ani – în vânzarea de produse electrice;
Orientare către rezultate și către client;
Responsabil să-și asume rezultatele la nivel calitativ și cantitativ;
Comunicare eficientă și abilitatea de a construi relații durabile cu clienții;
Capacitate de analiză și sinteza, atenție la detalii;
Capacitatea de a lua decizii repede li de a face recomandările adecvate bazate pe o analiză concretă;
Organizare, rezistență la stres;
Perseverență și integritate;
Abilitate de anticipare;
Disponibilitatea la deplasări;
Carnet de conducere – categoria B;
Cunoștințe operare MS Office (Excel, Word, Power Point);
Cunoștințe de Limba Engleză – constituie avantaj.
BENEFICII:
Pachet salarial atractiv bazat pe experiență și performanță;
Mediu de lucru competitiv;
Dezvoltare profesională;
Posibilitatea de avansare.

Aplică CV-ul la adresa de e-mail: office@bosadi.ro

ADMIMINISTRATOR MAGAZIN ONLINE

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI :
ADMINISTRARE & DEZVOLTARE PROPRIU-ZISĂ A MAGAZINULUI - Configurare, mentenanță, administrare și dezvoltare magazine online; - Popularea magazinului cu produse, prețuri și documentarea acestora (specificațiile tehnice ale produselor prezentate pe site, folosind ca surse de informații motoare de căutare, cataloage tipărite, site-uri producători, importatori); - Actualizarea prețurilor și verificarea concordanței între prețurile din magazinul online cu cele din depozitul și magazinul fizic; - Introducerea de conținut nou în magazin: promoții, articole how-to, noutăți din domeniu: produse, soluții etc; - Editează fotografii în vederea utilizării lor în webshop (bannere, foto produse, newsletter etc.); - Crează bannere publicitare și newsletter; - Promovează magazinul în mediul online (identifică canalele, realizează parteneriate, crează strategii și campanii pentru promovarea produselor, identifică noi oportunități de promovare, campanii de e-marketing, Google Analytics/Adwords, rețele de socializare).
CERINȚE:
Student anul 2, 3, 4, în domeniul ingineriei electrice, electrotehnice, energetice, IT;
Foarte bune cunoștințe de operare PC, MS Office (Excel, Word, Power Point);
Cunoștințe de grafică și editare foto;
Reprezintă avantaj experiența anterioară în e-commerce (prestashop, magento, osCommerce);
Cunoștințe de marketing și marketing online;
Cunoștințe de bază SEO;
Cunoașterea în timp a produselor comercializate;
Capacitatea de a lua decizii repede și de a face recomandările adecvate bazate pe o analiză concretă;
Cunostințe de Limba Engleză – constituie avantaj.